K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Doprava a platba

Ceny uvedené v e-shopu nezahrnují dopravné.

Vzhledem k tomu, že zboží nabízené v e-shopu se značně liší co do hmotnosti a objemu, liší se i dopravné. V některých případech je doprava stanovována individuálně s přihlédnutím k větším rozměrům a hmotnosti zásilky. Pokud tento případ nastane, budeme Vás po obdržení Vaší e-mailové objednávky kontaktovat, výši dopravného Vám sdělíme a požádáme Vás o potvrzení objednávky za těchto podmínek.

Při objednávání zboží přes objednávkový formulář e-shopu je nastavena nejčastější výše dopravného za zboží drobnějších rozměrů (např. židle, taburety, stolky, lampy apod).

Pro konkrétní objednávku nemusí být dostupné všechny způsoby doručení, např. pokud se jedná o zboží větších rozměrů.

 

Možnosti dopravy

Přepravní služba (PPL, Geis, Toptrans)

Zboží je doručováno smluvním přepravcem na zákazníkem zadanou dodací adresu. Pro doručení je nutné, aby zákazník uvedl kontaktní telefonní číslo, na kterém bude k zastižení při doručování zboží. Dopravce doručuje zboží standardně za první zamykatelné dveře.

Osobní odběr

V některých případech je možný osobní odběr. Pokud tuto možnost zvolíte, budeme Vás telefonicky kontaktovat a sdělíme Vám místo odběru, pokud je osobní odběr možný. Pokud osobní odběr není možný, nabídneme Vám nejvhodnější způsob dopravy zboží.

 

Způsoby platby

Dobírka

Při platbě dobírkou zaplatí Kupující zboží při převzetí zboží od dopravce. Potvrzení o přijetí platby v tomto případě vydává dopravce. Pokud kupující při platbě na dobírku nepřevezme bezdůvodně řádně objednané zboží, má Prodávající nárok na úhradu nákladů vynaložených na dopravu zboží. Prodávající při vyřizování případné další objednávky bude požadovat, aby Kupující za zboží zaplatil převodem na účet.

Platba převodem na účet

Pokud si Kupující zvolí platbu převodem na účet, zašle mu Prodávající na základě přijaté objednávky platební údaje. Zboží bude expedováno zvoleným způsobem po přijetí platby na účet dodavatele.

Platba v hotovosti u dodavatele (pouze při osobním odběru)

V případě, že Prodávající potvrdí Kupujícímu osobní odběr, je možná platba v hotovosti na místě odběru.