K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kadeřnické efilační nůžky Jaguar Solingen Finesse 5 - 2022

Profesionální efilační nůžky FINESE 2022.

Hodnocení: 71%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Tento produkt je nyní zlevněný!
sleva 7%
Původní cena: 8 500 Kč
7 920 Kč 6 545 Kč bez DPH
Prodejní kód: 4132 Výrobce: Jaguar Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(71%)
Celkem hlasů: 26

Kadeřnické efilační nůžky Jaguar Solingen Finesse 5 - 2022 - o produktu

Jaguar Solingen FINESSE jsou profesionální efilační kadeřnické nůžky v krásném elegantním designu pro precizní stříhání. Očka jsou uspořádána ergonomicky a pomáhají uvolňovat napětí v paži, rameni a krku.

Klesající úhel rukojeti palce zajistí příjemnou pracovní pozici. Uchopení je přesto velmi stabilní a pohodlné. Klesající úhel rukojeti palce zajistí příjemnou pracovní pozici. Uchopení je přesto velmi stabilní a pohodlné.

Díky zaoblenému japonskému ostří nůžky zaručí ideální úhel střihu z každé pozice – přesný a rovný střih přes celou délku.

Převratná novinka – Jaguarem speciálně vyvinutá metoda středového uložení šroubku SMART SPIN se postará o přesné navádění břitů. Ocel je zpracována precizně s přesností jedné setiny milimetru za pomoci inovativní technologie broušení.

Kalení pomocí Friodur ® technologie zajistí dlouhodobou životnost ostří nůžek.

Vyrobeny z vysoce kvalitní nerezavějící oceli.

Délka nůžek: 5 palců (13 cm).

Parametry, vlastnosti a další informace
Výrobce: Jaguar
Držení: Pro praváky
Typ: Efilační
Velikost: 5 palců
Číselné parametry mohou být zaokrouhleny.


Jaguar - o výrobci

Historie firmy sahá až do roku 1932, kdy ji založil Kurt Schmidt ve městě nožů a nůžek Solingenu. Koncem 60. let byl zaregistrován název Jaguar jako obchodní značka pro kadeřnické nůžky. Společnost Jaguar se vždy vyznačovala vysokou kvalitou svých výrobků, množstvím patentů a speciálních úprav, díky čemuž se stala předním světovým výrobcem kadeřnických nůžek. Dnes se produkty vyváží do více než 80 zemí světa.