K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden Bamboo Brush HH-P7

Bambusový kartáč na vlasy Olivia Garden.

Hodnocení: 76%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Tento produkt je nyní zlevněný!
sleva 16%
Původní cena: 212 Kč
179 Kč 148 Kč bez DPH
Prodejní kód: OG562901 Výrobce: Olivia Garden Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(76%)
Celkem hlasů: 21

Potřebujete si půjčit peníze? Zkuste Zonky.


Kartáč Olivia Garden Bamboo Brush HH-P7 - o produktu

Luxusní kartáč Bamboo Brush Healthy Hair Ionic Paddle 7 spadá do exkluzivní série Healthy Hair – Healthy Planet. Všechny tyto kartáče jsou vyrobeny z kvalitního, pevného a velmi lehkého bambusu. Také je odolnější proti poškození, protože je bambus pevnější než kartáče z obyčejného dřeva. Bambus má oproti dřevu výhodnou vlastnost velmi rychlého růstu a lze ho považovat za ekologičtější – je to snadno obnovitelný zdroj energie.

Bambusový kartáč působí antistaticky  a antibakteriálně. Štětiny zakončené kuličkou jsou šetrné k vlasům i k vlasové pokožce, kterou stimulují. Vlasy jdou s pomocí kartáče snadno a lehce rozčesat – také díky speciálnímu tvaru kartáče.

 

 Ekologické bambusové dřevo

 Extra odolný

 Šetrný k vlasům a vlasové pokožce

 Stylový design


Olivia Garden - o výrobci

Společnost Olivia Garden byla založena v Belgii roku 1967. V současné době nabízí pomůcky pro kadeřníky ale především kvalitní kartáče. Precizní provedení kartáčů je dáno dlouholetou spoluprací společnosti OG s předními světovými kadeřníky. Dnes se řadí mezi přední výrobce a její výrobky jsou prodávány ve více než 70 zemích po celém světě.


Související zboží a alternativy