K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden EcoHair

Eco-Friendly Bamboo speciální kolekce.

Hodnocení: 73%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
255 Kč 211 Kč bez DPH
Prodejní kód: 7389 Výrobce: Olivia Garden Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(73%)
Celkem hlasů: 24
Průměr kartáče:

Kartáč Olivia Garden EcoHair - o produktu

Nová kolekce kulatých kombinovaných kartáčů Olivia Garden Eco-Friendly Bamboo Collection.

Rukojeť kartáče je ručně vyrobena z kvalitního, pevného a velmi lehkého bambusu. Také je odolnější proti poškození, protože je bambus pevnější než kartáče z obyčejného dřeva.
Bambus má oproti dřevu výhodnou vlastnost velmi rychlého růstu a lze ho považovat za ekologičtější – je to snadno obnovitelný zdroj energie.

Rukojeť je odlehčená a protiskluzová. Děrované tělo z keramiky rovnoměrně rozvede teplo při fénování. Výsledkem je rychlejší a šetrné vysoušení vlasů a usnadněný styling.
Tělo je bezešvé, takže se nikam nechytají vlasy.

Kromě nylonových štětin zakončených kuličkou jsou zde 100% kančí štětiny, které jsou extra šetrné k vlasům i k pokožce hlavy. Pomáhají vlasy hydratovat, dodávají jim lesk, eliminují kudrnacení a lítání vlasů.

 

 Speciální edice bambusových kartáčů

 Kombinované štětiny

 Pro extra lesk i objem

 Odlehčené tělo


Olivia Garden - o výrobci

Společnost Olivia Garden byla založena v Belgii roku 1967. V současné době nabízí pomůcky pro kadeřníky ale především kvalitní kartáče. Precizní provedení kartáčů je dáno dlouholetou spoluprací společnosti OG s předními světovými kadeřníky. Dnes se řadí mezi přední výrobce a její výrobky jsou prodávány ve více než 70 zemích po celém světě.