K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden Expert Shine Gold&Brown

Luxusní kartáč Olivia Garden Expert Shine Gold&Brown.

Hodnocení: 80%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
315 Kč 260 Kč bez DPH
Prodejní kód: OG562907 Výrobce: Olivia Garden Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(80%)
Celkem hlasů: 9
Průměr kartáče:

Kartáč Olivia Garden Expert Shine Gold&Brown - o produktu

Nová vylepšená řada profesionálních kartáč Olivia Garden ve zlaté barvě.

Děrované tělo rovnoměrně rozvede teplo při fénování – tím se docílí rychlejšího a efektivnějšího výsledku.

Štětiny z nylonu jsou speciálně zakroucené, takže jsou velmi šetrné k vlasům i k vlasové pokožce. Navíc jsou štětiny měkké a odolné teplotám, které na vlasy působí při fénovaní. Zanechají vlasy zdravější, snadno upravitelné a redukují statickou elektřinu, takže Vaše vlasy nebudou nevzhledně poletovat.

Speciální patentovaná rukojeť kartáče je hladká, příjemná a ergonomicky tvarovaná. Navíc je ze speciálního neklouzavého materiálu, takže usnadní práci s kartáčem.

Na konci rukojeti je praktická jehla k vypichování jednotlivých pramenů. Jehla se dá lehce vyjmout a vložit špičatou stranou do kartáče.

 

 Extra šetrné k vlasům a vlasové pokožce

 Antibakteriální povrchová úprava

 Keramické tělo

 Odlehčený

 Patentovaná protiskluzová rukojeť


Olivia Garden - o výrobci

Společnost Olivia Garden byla založena v Belgii roku 1967. V současné době nabízí pomůcky pro kadeřníky ale především kvalitní kartáče. Precizní provedení kartáčů je dáno dlouholetou spoluprací společnosti OG s předními světovými kadeřníky. Dnes se řadí mezi přední výrobce a její výrobky jsou prodávány ve více než 70 zemích po celém světě.