K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden Nano Thermic Contour

Luxusní inovační kartáč na vlasy.

Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Prodejní kód: OG562902 Dostupnost: Nedostupné
Hodnocení:
(0%)
Celkem hlasů: 0


Prodej tohoto výrobku byl pozastaven nebo ukončen.

Alternativní produkty:


Kartáč Olivia Garden Nano Thermic Contour - o produktu

Exkluzivní vylepšená generace profesionálních foukacích kartáčů Olivia Garden Nano Thermic Contour. Keramické děrované tělo rovnoměrně rozvede teplo při fénování – tím se docílí rychlejšího a efektivnějšího výsledku.Tělo kartáče je speciálně tvarované, takže se lépe přizpůsobí tvaru hlavy.

Štětiny z nylonu jsou speciálně zakroucené, takže jsou velmi šetrné v vlasům i k vlasové pokožce. Navíc jsou štětiny měkké a odolné teplotám, které na vlasy působí při fénovaní. Zanechají vlasy zdravější, snadno upravitelné a redukují statickou elektřinu, takže Vaše vlasy nebudou nevzhledně poletovat.

Novinka – tepelná indikace kartáče Vám sdělí, že je kartáč rozehřán na provozní teplotu – tmavě hnědý proužek uprostřed těla kartáče zmizí.

Speciální patentovaná rukojeť kartáče je hladká, příjemná a ergonomicky tvarovaná. Navíc je ze speciálního neklouzavého materiálu, takže usnadní práci s kartáčem.
Na konci rukojeti je praktická jehla k vypichování jednotlivých pramenů. Pokud se jehla právě nepoužívá, je možné ji vložit špičatou stranou do kartáče.