K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden Nano Thermic Think Pink

Speciální limitovaná edice Think Pink Olivia Garden.

Hodnocení: 71%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Prodejní kód: 7387 Výrobce: Olivia Garden Dostupnost: Nedostupné
Hodnocení:
(71%)
Celkem hlasů: 22

Kartáč Olivia Garden Nano Thermic Think Pink - o produktu

Nová generace profesionálních foukacích keramických kartáčů Olivia Garden Nano Thermic.

Děrované tělo rovnoměrně rozvede teplo při fénování – tím se docílí rychlejšího a efektivnějšího výsledku.
Štětiny z nylonu jsou speciálně zakroucené, takže jsou velmi šetrné k vlasům i k vlasové pokožce. Navíc jsou štětiny měkké a odolné teplotám, které na vlasy působí při fénovaní.
Zanechají vlasy zdravější, snadno upravitelné a redukují statickou elektřinu, takže Vaše vlasy nebudou nevzhledně poletovat.

Speciální patentovaná rukojeť kartáče je hladká, příjemná a ergonomicky tvarovaná. Navíc je ze speciálního neklouzavého materiálu, takže usnadní práci s kartáčem.
Na konci rukojeti je praktická jehla k vypichování jednotlivých pramenů. Jehla se dá lehce vyjmout a vložit špičatou stranou do kartáče.

Speciální limitovaná edice Think Pink byla vytvořena u příležitosti spolupráce společnosti Olivia Garden s oraganizací Think Pink Europe, která se angažuje v boji proti rakovině prsu.

 

 Extra šetrné k vlasům a vlasové pokožce

 Keramické tělo

 Odlehčený kartáč

 Stylový design


Olivia Garden - o výrobci

Společnost Olivia Garden byla založena v Belgii roku 1967. V současné době nabízí pomůcky pro kadeřníky ale především kvalitní kartáče. Precizní provedení kartáčů je dáno dlouholetou spoluprací společnosti OG s předními světovými kadeřníky. Dnes se řadí mezi přední výrobce a její výrobky jsou prodávány ve více než 70 zemích po celém světě.