K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kartáč Olivia Garden Twin Oval

Multifunkční kartáč Olivia Garden.

Hodnocení: 80%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
340 Kč 281 Kč bez DPH
Prodejní kód: OG562912 Výrobce: Olivia Garden Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(80%)
Celkem hlasů: 7
Velikost kartáče:

Potřebujete si půjčit peníze? Zkuste Zonky.


Kartáč Olivia Garden Twin Oval - o produktu

Oválný kartáč umožní zvednutí vlasů od kořínků a tím maximální zvýšení objemu účesu při fénování. Iontové štětiny na polovině obvodu usnadní rychlé rozčesání bez poškození vlasové struktury.

100% přírodní štětiny na polovině obvodu umožní natažení fénovaných vlasů do stylu streight hair a zajistí vysoký lesk vlasů.
Turmalínový povrch chrání vlasy před přesušením, otvory v těle kartáče zajišťují rychlou cirkulaci vzduchu, kartáč je antistatický.
Speciální patentovaná rukojeť kartáče je hladká, příjemná a ergonomicky tvarovaná. Navíc je ze speciálního neklouzavého materiálu, takže usnadní práci s kartáčem.
Na konci rukojeti je praktická jehla k vypichování jednotlivých pramenů. Pokud se jehla právě nepoužívá, je možné ji vložit špičatou stranou do kartáče.

 

 Kartáč 3 v 1

 Nylonové štětiny kombinované s přírodními

 Pro extra objem

 Pro lesklé vlasy

 Pro narovnání vlasů


Olivia Garden - o výrobci

Společnost Olivia Garden byla založena v Belgii roku 1967. V současné době nabízí pomůcky pro kadeřníky ale především kvalitní kartáče. Precizní provedení kartáčů je dáno dlouholetou spoluprací společnosti OG s předními světovými kadeřníky. Dnes se řadí mezi přední výrobce a její výrobky jsou prodávány ve více než 70 zemích po celém světě.