K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Paletka na míchání barev RefectoCil Artist Palette

Paletka RefectoCil pro míchání barev.

Hodnocení: 75%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
199 Kč 164 Kč bez DPH
Prodejní kód: R324723 Výrobce: RefectoCil Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(75%)
Celkem hlasů: 20

Potřebujete si půjčit peníze? Zkuste Zonky.


Paletka na míchání barev RefectoCil Artist Palette - o produktu

Praktický pomocník při míchání barev na řasy a obočí.

Miska má široký okraj pro snadnou a pohodlnou manipulaci a dvě různě velké mističky - menší pro barvu na řasy a větší pro barvu na obočí.
Dále má dva žlábky pro odložení nanášecích štětců nebo tyčinek.

Hygienická paletka je vyrobena z lehkého a odolného materiálu.

Elegantní design - 2 odkládací místa na štětce a 2 mističky na barvy a příjemně tvarované držení paletky Vám usnadní a zpříjemní práci.

Rozměry: 64 x 15 x 124 mm


RefectoCil - o výrobci

Výrobky RefectoCil mají dlouholetou tradici. Podnik založený roku 1930 ve Vídni nabízí špičkovou kvalitu. Veškeré výrobky vyvíjené v laboratořích Gschwentner Haarkosmetik, jsou následně zpracovány a expedovány vlastní výrobní linkou. V dnešní době patří mezi nejoblíbenější produkty bezesporu barvy na řasy a obočí. Výhodou je snadná aplikace, vytvoření přesně požadovaného odstínu a krásný barevný výsledek trvající až 6 týdnů.

V sekci RefectoCil si můžete vybrat z široké škály barev RefectoCil na řasy a obočí. Nabízíme také tekuté a krémové oxidanty, štetečky, mističky na míchaní barev RefectoCil a ochranné papírky a ochranné silikonové polštářky.


Související zboží a alternativy