K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Profesionální vlasová kosmetika Teotema

TEOTEMA je vytříbenou značkou profesionálních přípravků. Vlasoví stylisti, salonoví experti a techničtí výzkumní pracovníci věnovali svůj čas a energii k vývoji nejkvalitnějších produktů, se kterými budou spokojeni kadeřníci i jejich klienti.

Cílem TEOTEMY je vytvoření profesionálního a příjemného prostředí v kadeřnickém salónu jak pro kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Díky vysoce kvalitním barvám, péči o vlasy i stylingovým výrobkům se TEOTEMA stane každodenní součástí Vašeho života.

Péče o vlasy nabízí několik kvalitních řad zaměřených na jednotlivé typy vlasů.

Péče o barvené vlasy Color Control se postará o prodloužení trvání barvy, péče pro nepoddajné vlasy Smooth Control je exkluzivní novinkou, je ideální pro krepaté a nepoddajné vlasy - vhodné pro vlasy narovnávané a žehlené. Řada Rebuilding se zcela postará o regeneraci vlasového vlákna - díky vysokému obsahu keratinu budou Vaše vlasy zdravé a krásné. Řada Moisture Balance se postará o suché vlasy, kterým dodá měkkost a hydrataci. Řada Daily Care byla speciálně navržena pro denní použití. Péče o mastné vlasy velmi šetrně čistí vlasovou pokožku a reguluje tvorbu kožního mazu. Řada Dandruff Specific je určena pro vlasy s lupy - čistící a tonizující účinek zamezí tvorbě lupů. Hairloss Specific řada proti padání vlasů - díky bohatému složení specifických aktivních složek působí na vlasové kořínky a tkáně, posiluje je a zamezuje padání vlasů.

Teotema Styling se postará o objem, texturu a celkovou úpravu vlasů. Například ochrana vlasů před tepelnými účinky, gel ve spreji nebo vosk na vlasy.

Teotema se také zaměřuje na barvení vlasů - řada Creme color, ve které je více než 80 odstínů (od jemných blond po hnědé, černé, červené nebo fantasy barvy). Speciální technologie barvení vlasů se 100% krytím šedin. Nejkvalitnější pigmenty jsou pečlivě kalibrovány.

Šampón na barvené vlasy Teotema

Varianty

Color Control Bath – šampon na barvené vlasy.

nedostupné
 

Kondicionér pro barvené vlasy Teotema

Varianty

Color Control Conditioner – kondicionér na barvené vlasy.

nedostupné
 

Ochranné sérum pro barvené vlasy Teotema 125 ml

Color Protective Serum – ochranné sérum na vlasy.

nedostupné
 

Regenerační šampón Teotema

Varianty

Rebuilding Shampoo – šampon pro hloubkovou regeneraci poškozených vlasů.

nedostupné
 

Kondicionér pro denní použití Teotema

Varianty

Daily Care Conditioner – kondicionér pro denní použítí.

nedostupné
 

Peeling proti lupům Teotema 150 ml

Dandruff Specific Treatment - peeling proti lupům.

nedostupné
 

Maska pro nepoddajné vlasy Teotema

Varianty

Smooth Control Mask – maska pro nepoddajné vlasy.

nedostupné