K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Výživné kapsle Teotema 20 ks

Vitamines Capsules – speciální vyživující kapsle pro poškozené vlasy.

Hodnocení: 80%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
300 Kč 248 Kč bez DPH
Prodejní kód: 2612 Výrobce: Teotema Dostupnost: Skladem
Hodnocení:
(80%)
Celkem hlasů: 24

Potřebujete si půjčit peníze? Zkuste Zonky.


Výživné kapsle Teotema 20 ks - o produktu

Speciální vyživující kapsle pro poškozené vlasy.

Kapsle na vlasy z řady Teotema Rebuilding. Vitamínové kapsle s unikátním pečujícím složením jsou vhodné pro jemné a poškozené vlasy.

Koncentrované neoplachovací vitamíny upravují vnitřní strukturu vlasu, uhlazují roztřepané konečky a chrání vlas před dalším poškozením. Dodávají hebkost, zářivý lesk a snižují zacuchávání vlasů. Kapsle mají dlouhodobý učinek a zlepšují barvu vlasů.

Balení: krabička 20 x 1 ml
Výrobce: Cosmedi s. r. l., via Boeri 11, Milan, Italy


Teotema - o výrobci

TEOTEMA je vytříbenou značkou profesionálních přípravků. Vlasoví stylisti, salonoví experti a techničtí výzkumní pracovníci věnovali svůj čas a energii k vývoji nejkvalitnějších produktů, se kterými budou spokojeni kadeřníci i jejich klienti.

Cílem TEOTEMY je vytvoření profesionálního a příjemného prostředí v kadeřnickém salónu jak pro kadeřníky, tak i pro jejich zákazníky. Díky vysoce kvalitním barvám, péči o vlasy i stylingovým výrobkům se TEOTEMA stane každodenní součástí Vašeho života.