K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Balzám na řasy a obočí RefectoCil Long Lash

Pěstící balzám na řasy a obočí.

Hodnocení: 72%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Prodejní kód: R324710 Výrobce: RefectoCil Dostupnost: Nedostupné
Hodnocení:
(72%)
Celkem hlasů: 34

Balzám na řasy a obočí RefectoCil Long Lash - o produktu

Balzám na řasy a obočí pro trvalou krásu!
Nejen vlasy, ale také řasy a obočí vyžadují při barvení zvláštní péči. Proto Vám doporučujeme speciálně vyvinutý pěstící balzám RefectoCil Longlash.

Je obohacen o kvalitní rostlinné oleje, aktivní účinné látky a vitamíny a pomáhá Vašim řasám, aby zůstaly dlouhé, silné a Vašemu obočí, aby bylo zdravé.

Aplikace:
Každý večer po odstranění make-upu rozetřete malé množství Longlash mezi palec a ukazováček a natřete řasy a obočí jemně od kořene směrem ven.
Přes noc jsou řasy vyživovány kvalitními účinnými látkami.

Obsah: 5 ml (dostačující přibližně pro 40 aplikací)


RefectoCil - o výrobci

Výrobky RefectoCil mají dlouholetou tradici. Podnik založený roku 1930 ve Vídni nabízí špičkovou kvalitu. Veškeré výrobky vyvíjené v laboratořích Gschwentner Haarkosmetik, jsou následně zpracovány a expedovány vlastní výrobní linkou. V dnešní době patří mezi nejoblíbenější produkty bezesporu barvy na řasy a obočí. Výhodou je snadná aplikace, vytvoření přesně požadovaného odstínu a krásný barevný výsledek trvající až 6 týdnů.

V sekci RefectoCil si můžete vybrat z široké škály barev RefectoCil na řasy a obočí. Nabízíme také tekuté a krémové oxidanty, štetečky, mističky na míchaní barev RefectoCil a ochranné papírky a ochranné silikonové polštářky.