K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace

Kadeřnické nůžky Jaguar Solingen Finesse Flex 5,5 - 2023

Profesionální kadeřnické nůžky Jaguar Finesse Flex 2023.

Hodnocení: 80%
Obrázky produktů mají ilustrativní charakter.
Prodejní kód: 4106 Dostupnost: Nedostupné
Hodnocení:
(80%)
Celkem hlasů: 1

Kadeřnické nůžky Jaguar Solingen Finesse Flex 5,5 - 2023 - o produktu

Ergonomicky tvarované nůžky Jaguar Solingen Finesse Flex jsou profesionální kadeřnické nůžky ve vytříbeném designu pro precizní stříhání.
Očka jsou speciálně uspořádána a při stříhání pomáhají uvolňovat napětí v paži, rameni a krku. Klesající úhel rukojeti palce zajistí příjemnou pracovní pozici. Uchopení je přesto velmi stabilní a pohodlné.
Díky zaoblenému japonskému ostří nůžky zaručí ideální úhel střihu z každé pozice – přesný a rovný střih přes celou délku.
Zaoblené ostří se navíc ve špičkách méně tupí – tento typ nůžek získal japonské ocenění za design i za funkčnost. Břity jsou konvexně tvarované a plně integrované.
Převratná novinka – Jaguarem speciálně vyvinutá metoda středového uložení šroubku SMART SPIN se postará o přesné navádění břitů. Ocel je zpracována precizně s přesností jedné setiny milimetru za pomoci inovativní technologie broušení.
Kalení pomocí Friodur ® technologie zajistí dlouhodobou životnost ostří nůžek.
Vyrobeny z vysoce kvalitní nerezavějící oceli.

Délka nůžek: 5,5 palce (14 cm).

Parametry, vlastnosti a další informace
Výrobce: Jaguar
Držení: Pro praváky
Typ: Střihací
Velikost: 5,5 palců
Číselné parametry mohou být zaokrouhleny.